GangstaRap.Getgoo.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GangstaRap.Getgoo.Net

Türkçe Rap, Hip-Hop, Graffiti, Dj-Mix ve Daha Fazlası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RM Ayben Röportajı

3 posters
YazarMesaj
rapsago
Administrator
Administrator
rapsago

Erkek

RM Ayben Röportajı Empty
MesajKonu: RM Ayben Röportajı   RM Ayben Röportajı Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:59 pm

MKC = Merhaba ablacığım , geçtiğimiz gün site ziyaretinde bulundun.Site olarak memnun ve memnuniyetsizliğini belirtir misin rica etsem?

Ayben = Merhaba , evet bildireyim hemen.Memnuniyetsizliğim olmadı her yerde karşıma çıkan bazı ufak tefek görüş farklılığındaki kişiler o kadar.Site güzel olmuş ellerine sağlık bu denli istikrarlı olarak ilerlemesinde senin payın var bunu da görebiliyorum istatistiklerden.Sana ve Rapmerkezi.org'a teşekkür ediyorum sizler sayesinde T-RAP ayakta kalacaktır.

MKC = Estafurullah ben teşekkür ederim , Peki albüm ne zaman desem biliyorum senin en kıl olduğun soru bu ama insanlar merak ediyor ?

Ayben = Albüme tarih verince o tarihde çıkmıyor en iyisi zamanı geldiğinde haber vermek diye düşünüyorum.

MKC = Peki ablası =) Günümüz Türkiye'sinde terör hakkında ne düşünüyor sunuz.?

Ayben = Terör ve teröristler hak ettiğini bulmaya başladılar gördüğümüz gibi , bunun dahada devam edeceğine inanıyorum kökü kuruyana kadar Allah askerimize güç versin.

MKC = 2007 de sizi etkileyen en büyük olay hangisiydi?

Ayben = Abimin MTV Türkiye Ödülü aldığı zaman çok etkilendim,Abim bana göre istediği herşeyi hak ediyor.Onu çok seviyorum...

MKC = Bu kadar hızla ünleneceğini düşünüyor muydun?

Ayben = Aslına bakarsak düşünmüyordum , ama ünleneceğime inanıyordum.Çünkü insanlar bu işe başladığında kendilerine inanmıyorlarsa zaten baştan kaybetmişlerdir demek.Ben çok çalışmamın verimini aldığımı düşünüyorum.Benim yaptığım rapi insanlardan önce bana göre dünyanın en iyi MC'si dinliyor ve bana ne yapmam gerektiğini söylüyor.

MKC = Bir MC olmasaydın ne olmaya karar verirdin ?

Ayben = Evimin kadını olurdum =) Şaka bir yana abimden dolayı yine rapin içerisinde olurdum değişik bölümlerinde yer alırdım kıyafet tasarım olabilirdi mesela .

MKC = Bilgin abi ile yapmayı çok sevdiğin bir şey var mı ?

Ayben = Aynı sahnede yan yana yer almak =)

MKC = Ben seni fazla yormayım ablası =) Teşekkür ediyorum cevaplar için RM'ye yine bekleriz.

Ayben= Ben teşekkür ederim kardeşim.Size habersiz bir baskın yapacağım 2008 içerisinde görüşmek üzere mutlu ve özgün kalın BY BY
Paranoyak
Administrator
Administrator
Paranoyak

Erkek

RM Ayben Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: RM Ayben Röportajı   RM Ayben Röportajı Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 8:03 pm

Hak edende rapper odu hak etmeyende Very Happy Eline sağlık Very Happy
https://gangstarap.yetkin-forum.com
mahsher
Forum Habercisi
Forum Habercisi
mahsher

RM Ayben Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: RM Ayben Röportajı   RM Ayben Röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 11:56 pm

katılıyom cheers

RM Ayben Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayben biyografi