GangstaRap.Getgoo.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GangstaRap.Getgoo.Net

Türkçe Rap, Hip-Hop, Graffiti, Dj-Mix ve Daha Fazlası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paranoyak-Diss

4 posters
YazarMesaj
Paranoyak
Administrator
Administrator
Paranoyak

Erkek

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:45 pm

Benimle oynamamalıydın acizlikten güldük , alay konusu olmuşuz dimi bugunleride gördük.Sözlerin yalan dolu kimine göre haklısın , gözlerin fesat dolu benim için farklısın.Yanlızlığınla bıraktım seni alayınız denyo,Elimde baretta baby ! içinde tek bir mermi , sıksam unuturum belki , s*ksem ağunurum bilki.Beni tanıyamadın adımı unutmalısın , beni tanıyamadın soyunu kurutmalısın.Akıtmalısın gereken kanı yere bense boşlukta pas pas atarım kalbe.Bırak dağınık kalsın duygular bozulmuşlar dünyasına doluşmuşlar serseriler.Cebimde yok kuruş sefil free serseri , gözlerim karardı aşktan öte gelberi.Susmakla olmaz adamım biraz bakta böyle , lafları koyayım alayına şöyle.Dinlemeden söylersin saygı bitmiş belli , İstesende vermem artık diken belki telli.Ehli gitmiş feri durur aynı nehirden geçmem gurur budur sorun kendin kudur.sözlerinse yabancı kandırdığın sabancı manto değil kabancı.Yaram yokki gocundum ateş bastı soyundum artist değil odundum hak etmeyene vuruldum.Sıktın artık dengesiz laflarınsa belirsiz melek değil zebani sende benden fani.Nerde ulan yeminler kendileri eminler sabahları pinekler can sıkar bu hödükler.Hata benim biliyorum , benle uğraşmak boş iş diyorum mutluluklar diliyorum , tam tersine gidiyorum.Raple mutlu günlerim , toz pempe dünlerim , sapıksalmış ünlerim , üstünüze gümlerim.Cenazeme gelmeyin lan zorba kadın ben vezir , gözlerime bakmayın ezikliğimde son rezil.Yazdıklarımı takmayın kafa dumansal kriz , elektirik kaçakcısı orta parmak sok priz.Hava soğuk , yer beton ankesördür yutan jeton.Katalog çok tercih yok karnı aç olup tok gezen fok.Yediğin haktır haram olsun yediğini kusabilirsen helal olsun.Bir biskrem versem banada verirmisin , vermesende nihayet merkez de mültecisin.Sen ne ayaksın be kaltak bu kadar mı kolay iftira atmak.Arkamdan konuşun diz boyu rengimiz belli sonuç hep koyu , eleştirisel yorumlar hep çoğu ,bana kafa tutanların en toyu , tüm boyut fıstığı basmışlar m-joy'u akarsın ryhme içinde g*te yersin jopu.Biz burdaydık her zaman sen kerhane yolcusu.Kim kimin çarptı lan koluna çıkma artık yoluma " adam ol " dersin sonra ters düşersin soluma . Ağır gelenin adı küfür bizde hiciv sanat kültür . Bitik pile verdik wolt elde KanaS arkana Colt.Kas gücü bizde , kaz tipi sende , flex bizde dilde , senden çok var ilde , sözler füze adamım girer deliğe inle. Yanlış mı tanıttım seni abisi , okey oynamayı bilmez önünde kültablası .Salvo rapim iteledi , Dinamikde kesilir fişlendi bileti. Kaldıramazsın ağır laflar merkezde tutulur saflar sözler nükte mallar , tekmeyi PARANOYAK dünden sallar. Akıl hocanı s....yim kocana birşey olmasın , rezil foyana sokayım senin gözler dolmasın.Bu ben sakat tam pres real takas sen pes et.Ben mi toyum küçük sen dünümü tanı. Bertaraf ederim rapden medet umulmaz hiçbirinizden, sözler gerçek dipden , hodri meydan King ben.Rapi bir bilme sen oyuna gelmem len alaya fuck ass you gülme sen.kazan oynayıp kazı kazıklan ödediğin para haram yazık günah lan.Sırta bin sen hazel tipin hayvan lord , yüklen öne biraz hem de cırtlak sesin cort. bu katta bok atmak bize mahsus ryhme , rap to time to sex artık sus layn..!! Kapı kolu adı EYÜP camii Allah'ın kulu mücerret PARANOYAK cani. Tiyatronun bileti ufaktır gişesi salona girse öcü cünüp geçer günü. Hey gidi aptal molla moraller foss layn , seni gidi kedi iti dilimde güç ryhme. Eşcinsel gibidir flow temiz laçka. Çarkıfelek dönse yaparsın elbet kelek , melek kanatlı yelek giysen dönmez nevrim felek.Red devil selam çakar gereksiz periye gece sularında merkez yolunda , herkes kafa dengi sürtük kolumda.Şahsıma aykırı kişisel eleştiri , yıkıldı bir kenara ayıltın şu wackleri.MSN de boy boy fotoları koy koy , creative oyun kartım pilli hemde game boy.Dartımda 13 olsa ahımda kalmaz , nahımda çok sert olur o içine hiç almaz.Koduma koduğumda kocaman olan kodaman oğlu rape feyz katarsın kırılmazdır fırat boru.Kahrımdan hep bu olanlar kahretsin be dolarlar($) yolarlar hep saçları otopsiden onay var , değersiz bu kobaylar adliyede sorun var sorun bizde film izlerken cipsin çıkarttığı sesden ibaret , sab-ır ettik bunca zaman ortalık hep ihanet.Eşantiyon bu bebe sakla dildo adına , dildoyu öğrendikden sonra uğra adamım yanıma , SIKARSAM bil ki alır canı mekanda kalaylanıp alaya öyle gel sen.Düşünürken geçmişi unuttum zaman dilmini,bilmini öğrendiğim hip hopun kendini , düşerken belden pantolon o yanıma gel dedi.Karalama defteri gibi açtım profiline yara , adını kötüledim fazlasıyla sen kusura bakma.Kusur biz de bel altından ibaret sen yinede anlama Anlamadığın cümlelerin mealini sor bakem , verdiğim yanıtları onaylar hep hakem.Rhyme seken de shit seven rap top 10 da sen ne yen?Peçete getirin yarasına ağrı girse kafama sıkıldım artık bu işten son nokta

MA FAKAAA !!!

En son Paranoyak tarafından C.tesi Ara. 06, 2008 6:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://gangstarap.yetkin-forum.com
rapsago
Administrator
Administrator
rapsago

Erkek

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Geri: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:52 pm

Çok güzel olmuş elinde sağlık gerçekten tebrikler buna kayıt yapılmalı.. Wink
Paranoyak
Administrator
Administrator
Paranoyak

Erkek

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Geri: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 5:56 pm

Bu sözlere kayıt yapmayı bende düşünüyorum inş. gelecek zamanlarda o da olur...
https://gangstarap.yetkin-forum.com
mahsher
Forum Habercisi
Forum Habercisi
mahsher

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Geri: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 2:01 am

way bu ne be eline parmaklarına beynine sağlık..
rapche
Hızlı Üye
Hızlı Üye
rapche

Erkek

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Geri: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 10:25 pm

süpermiş baya uzun Very Happy
mahsher
Forum Habercisi
Forum Habercisi
mahsher

Paranoyak-Diss Empty
MesajKonu: Geri: Paranoyak-Diss   Paranoyak-Diss Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:29 pm

kayıtı beraber yapacaz admin Very Happy

Paranoyak-Diss
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-