GangstaRap.Getgoo.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GangstaRap.Getgoo.Net

Türkçe Rap, Hip-Hop, Graffiti, Dj-Mix ve Daha Fazlası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SirMC Röportajı...

3 posters
YazarMesaj
Paranoyak
Administrator
Administrator
Paranoyak

Erkek

SirMC Röportajı... Empty
MesajKonu: SirMC Röportajı...   SirMC Röportajı... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 12:32 am

MURTY:
Biraz Gecmise Gidelim Türkce Rap'le Nasıl Tanıstın ?
SirMC:
Öncelikle tüm rap dinleyenlerine selamlar, rap e çoğu kişi 1995 yılında cartel ile merhaba dedim,ardından 2002 yılında vokal kayıtlarıma başladım ilk albümümü 2005 yılında istihare albümü ile giriş yaptım...
Murty:
Peki. Bu SirMC İsmi Nereden Geliyor ?
SirMC:
SiR ingilterede verilen bir ünvan ismidir. SiR- efendi anlamına da gelmektedir, bu ünvan ile çok ilgilendiğim için arkadaşlarım rap e başlamadan SiR demeye başladı daha sonra 2002 yılında sonuna mc koydum ve sirmc oldu
Murty:
En Son Cıkardığınız Albüm Baya Ses Getirdi Bunun Herhangi Bi Sebebi Olabilirmi Sizce?
SirMC:
Tek bir sebebi vardı bu da diğer albümlerime göre daha kaliteli oluşuydu ve çoğu kişiye daha iyi hitap edebilmiş olmamdır,albüme ulaşamayanlar www.sirmcburada.com resmi sitemden ulaşabilirler...

SirMC Röportajı... Sirmcqy5

Murty:
Evet. Resmi Bir Siten Var...Bu Siteye Olusan İlgi Nedir?
SirMC:
Valla yavaş yavaş sadece bu siteden haberlerimi yayınlamaya başlicam,o yüzden mecburen beni dinleyen herkes bu siteye giriş yapıcak,artık başka sitelere üye kazandırma gibi bir girişimim olmicak albümlerim sadece kendi sitemden yayınlanıcaktır.
Murty:
Peki. Albüm Kayıt Ve Calısmalarını Sürdürdüğün Herhangi Bi Stüdyo Varmı Yoksa Kendine Özel Calıstığın Evinde Bi Alan Mı Var?
SirMC:
kendime aitHome studiom var, bütün çalışmalarımı burda yapıyorum ayrıca diğer rapcilerede açık bir home studiodur,bir çok isim kayıt girip albüm yapmıştır studiomda.
Murty:
Cok Güzel. Peki İzmir'de Bi Cok Düzenlenen Organizasyonun Basında Siz Vardınız Bunun Nedeni İzmir'de Kaliteli Mc Sayısının Az Olmasımıdır Sizce Yoksa Baska Bir Nedeni Varmı ?
SirMC:
izmirde taş çatlasın 5 bilemedin 7 tane iyi bir mc var, bunun nedenide herkesin birbine düşman olma düşman yaratma politikasıdır birlik oluşsa daha kaliteli isimler elbetki çıkar ama biz eskiler bu konuda daha şanslıyız çünkü bizim zamanımızda bu kadar underground mc yok tu ve çıkışımız kolay oldu.
Murty:
Peki 2008'de SirMC Dinleyenleri SirMC'den Ne Gibi Yenilikler Aktiviteler Görücek?
SirMC:
Konserler tam gaz devam etmekte, 2008 e bomba gibi bir albüm ve çok profosyonel bir video klip geliyor...
Murty:
Hayırlı Olsun Hepimize. Gelecekle İlgili Bir Planınız Var Mı ? Bandrollü Albüm' Cıkartmayı Yada Owergraund 1 Mc Olmayı Düsünüyormusunuz ?
SirMc:
Overground a daha var çünkü ben biran çıkıp sönüp gitmek istemiyorum temeli sağlam tutan herkes şuanda zirvede bende onların tepesine binmek için geliyorum...
Murty:
Peki Son Olarak RadyoPunch Dinleyenlerine Söylemek İstediğiniz 1 Sey Varmı ?
SirMC:
Bir şey yok daha çok söylemek istediğim şey olucak sadece bekleyin ve görün sizlerin karşısına daha yeni daha bomba bir sirmc ile çıkıcam... herşey gönlünüzce olsun rap müziği zirveye taşımak için birlik olun... Peace...
https://gangstarap.yetkin-forum.com
mahsher
Forum Habercisi
Forum Habercisi
mahsher

SirMC Röportajı... Empty
MesajKonu: Geri: SirMC Röportajı...   SirMC Röportajı... Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:37 pm

eline sağlık..!!!
rapsago
Administrator
Administrator
rapsago

Erkek

SirMC Röportajı... Empty
MesajKonu: Geri: SirMC Röportajı...   SirMC Röportajı... Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 9:10 pm

Güzel konu saolasın ama sitesinin adı çok kıl olmuş sirmcburada Very Happy

SirMC Röportajı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-